Inżynier Jakości

Michael Page | Lublin | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży opakowaniowej.

Opis stanowiska
 •  Zarządzanie procesem reklamacji oraz wdrażanie działań korygujących;
 •  Czynny udział w audytach klienckich i certyfikujących;
 •  Inicjowanie działań optymalizacyjnych procesów produkcyjnych pod kątem jakościowym;
 •  Bezpośredni kontakt z klientem;
 •  Szkolenie personelu w ramach zagadnień związanych z szeroko rozumiana jakością oraz z zakresu GHP, GMP, HACCP;
 •  Opracowanie i zapewnienie integralności dokumentacji systemu zarządzania jakością;
 •  Kontrola dostawców, walidacja systemów, procesów, a także udział w rozwoju nowych produktów.

Profil kandydata
 •  Wykształcenie wyższe;
 •  Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
 •  Znajomość systemów jakości oraz kwalifikacje audytora wewnętrznego;
 •  Doświadczenia w prowadzeniu audytów wewnętrznych oraz szkoleń;
 •  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 •  Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy
 •  Prywatna opieka medyczna;
 •  Dofinansowanie zajęć sportowych;
 •  Dofinansowanie nauki języków obcych;
 •  Dofinansowanie szkoleń i kursów;
 •  Karty przedpłacone;
 •  Dofinansowanie biletów do kina/teatru.