Zastępca kierownika Sali sprzedaży (kosmetyki)

Antal Sp. z o.o. | Warszawa | www.jobs.pl |
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Numer referencyjny: 119/1/2024/MB/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży/ Zastępca kierownika Sali sprzedaży

Zakres zadań:

 •  Zarządzanie salą sprzedaży, w przypadku nieobecności kierownika
 •  Realizowanie celów sprzedażowych.
 •  Delegowanie zadań, wyznaczanie i komunikowanie celów podległemu zespołowi oraz motywowanie go do działania.
 •  Obserwowanie poziomu obsługi klienta zapewnianej przez zespół i podejmowanie na tej podstawie adekwatnych działań rozwojowych.
 •  Wspieranie pracowników w sytuacjach problematycznych/trudnych z klientami
 •  Wdrażanie nowych pracowników
 •  Raportowanie wyników swoich i zespołowych

Wymagania:

 •  Doświadczenie w sprzedaży
 •  Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem – mile widziane
 •  Dobra znajomość języka angielskiego
 •  Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
 •  Proaktywność i zaangażowanie w realizację celów
 •  Umiejętność delegowania zadań oraz prowadzenia szkoleń

Oferujemy:

 •  Praca w perfumerii – C.H. Reduta
 •  Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
 •  Praca zmianowa (trzy soboty w miesiącu pracujące)
 •  Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
 •  Możliwość rozwoju zawodowego
 •  Pracę w dynamicznym środowisku z markami Premium
 •  Bardzo bogaty pakiet benefitów pozapłacowych