Specjalista SAP

Randstad Polska Sp. z o.o. | Szczecin | www.jobs.pl |
Jeśli jesteś specjalista/ka w obszarze obsługi i integracji systemu SAP oraz szukasz wyzwań zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy rekrutację do zespołu naszego klienta, działającego w obszarze transportu i logistyki. Jest to firma z wieloletnim stażem i stabilną pozycją na rynku. Aktualna rekrutacja związana jest z rozwojem struktur oraz potrzebą wsparcia zespołu.

Nr ref.: 421/3/2024/EK/jobs.pl Szczecin (zachodniopomorskie)

Oferujemy
 •  pracę firmie o stabilnej pozycji na rynku,
 •  pracę w zgranym zespole specjalistów,
 •  możliwość rozwoju umiejętności i duża samodzielność,
 •  forma współpracy dopasowana do preferencji pracownika,
 •  atrakcyjne wynagrodzenie,
 •  elastyczne godziny pracy,

Zadania
 •  monitorowanie i administracja działania systemu SAP,
 •  rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem systemu,
 •  testowanie nowych rozwiązań i implementacji systemu,
 •  koordynowanie aktualizacji systemu,
 •  prowadzenie dokumentacji technicznej,
 •  współpraca z zespołem,

Oczekujemy
 •  min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemu SAP Business One,
 •  praca w modelu hybrydowym,
 •  znajomość utrzymania i konfiguracji systemu,
 •  umiejętności analityczne i zdolność szukania rozwiązań,
 •  komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 •  umiejętność pracy w zespole,
 •  dodatkowym atutem będzie zainteresowanie obsługą i konfiguracją serwerów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia