Monter z kat. D-> praca od zaraz-> stabilne zatrudnienie

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w rekomendowanej firmie w Starachowicach?
Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "MONIER KAT.D", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Nr ref.: 53/3/2024/RB/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  wynagrodzenie od 4954 zł brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
 •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
 •  ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy
 •  możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
 •  możliwość wypracowania płatnych nadgodzin

Zadania
 •  montaż części, urządzeń i podzespołów samochodowych,
 •  obsługa narzędzi warsztatowych,
 •  prace pomocnicze na dziale produkcyjnym,
 •  rozwiązywanie problemów powstających w procesie produkcji,
 •  współpraca z innymi działami w firmie,

Oczekujemy
 •  umiejętności wykonania podstawowych czynności monterskich,
 •  posługiwanie się narzędziami w tym elektronarzędziami,
 •  dyspozycyjność,
 •  prawo jazdy kat. D,
 •  brak przeciwwskazań do pracy w nocy (nadgodziny),
 •  umiejętność pracy w zespole,
 •  chęć do nauki nowych czynności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia