Operator pakowania

Randstad Polska Sp. z o.o. | Lublin | www.jobs.pl |
posiadasz książeczkę sanepid i doświadczenie na produkcji lub chciałbyś/chciałabyś je zdobyć? jesteś dostępny/a do pracy w systemie 4ro brygadowym?

świetnie! obecnie do jednej z firm na terenie Lublina poszukujemy operatora pakowania!

operator pakowania

Nr ref.: 420/4/2024/DS/jobs.pl Lublin (lubelskie)

Oferujemy
 •  wynagrodzenie 4250 zł brutto + do 15% premii uznaniowej + 45% dodatek nocny
 •  umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, płatne L4 oraz urlopy)
 •  pracę na pełen etat
 •  praca w systemie 4ro brygadowym - 2 dni 6-14, 2 dni 14-22, 2 dni 22-6, 2-3 dni wolne
 •  benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania
 •  obsługa linii produkcyjnej
 •  drobne regulacje - ustawianie parametrów
 •  bieżąca kontrola maszyn i produkcji
 •  utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Oczekujemy
 •  książeczki sanepid
 •  dyspozycyjności do pracy w systemie 4ro brygadowym
 •  mile widziane doświadczenie na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia