Project Director (Retail Parks)

Michael Page | Warszawa | 42 828 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Projektów. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją portfela inwestycji handlowych.

Opis stanowiska
 •  Odpowiedzialność za przygotowanie oraz realizacją projektów inwestycyjnych w segmencie handlowym
 •  Opracowanie oraz kontrola budżetów inwestycyjnych
 •  Koordynacja procesu projektowego oraz odpowiedzialność za uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych
 •  Odpowiedzialność za wybór firmy GW oraz proces realizacji do uzyskanie PnU
 •  Udział w procesie akwizycji gotowych obiektów oraz nadzór nad projektami rozbudowy
 •  Udział w analizie potencjalnych gruntów inwestycyjnych
 •  Nadzór nad projektami inwestycyjnymi w formule JV
 •  Nadzór nad pracą zespołu technicznego
 •  Raportowanie do Zarządu

Profil kandydata
 •  Wykształcenie kierunkowe techniczne
 •  Minimum 10 lat doświadczenia w zakresie zarządzania inwestycjami (preferowane doświadczenie w segmencie projektów handlowych)
 •  Bardzo dobra wiedza w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym
 •  Wiedza w zakresie kontroli finansowej inwestycji
 •  Silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne
 •  Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
 •  Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
 •  Możliwość pracy w stabilnej organizacji posiadającej ambitne plany rozwojowe