Laborant

Grupa Unibep | Bielsk Podlaski | system.erecruiter.pl |
Ze względu na rozwój inwestycji drogowych w regionie, jako Oddział Infrastruktury Unibep SA poszukujemy kandydatów do pracy w miejscowości : Bielsk Podlaski.

Opis stanowiska :

 •  pobieranie i przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami,
 •  prowadzenie powierzonych zadań, pomiarów oraz oznaczeń laboratoryjnych i terenowych, głównie w zakresie badań gruntów i kruszyw oraz mieszanek betonowych,
 •  badanie cech mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wykonanych z niej nawierzchni,
 •  prowadzenie dokumentacji z badań i pomiarów laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i normami oraz interpretacji wyników przeprowadzonych badań,
 •  projektowanie recept laboratoryjnych.

Wymagania :

 •  posiadania prawa jazdy kat. B i mobilności (umiejętność poruszania się z przyczepką będzie dodatkowym atutem) oraz dyspozycyjności (równoważny system czasu pracy),
 •  dokładności i staranności wykonywanych badań,
 •  znajomości obsługi MS Word i MS Excel,
 •  umiejętności pracy w zespole,
 •  dodatkowym atutem będą wykształcenie wyższe na kierunku budowlanym oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy :

 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW,
 •  zdobycie cennego doświadczenia w branży drogowo-budowlanej,
 •  bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
 •  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Kliknięcie przycisku Wyślij oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez UNIBEP S.
 A.  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz.

926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.