Przedstawiciel handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o. | Bydgoszcz | www.jobs.pl |
Rozwijaj sprzedaż akcesoriów z tworzyw sztucznych ułatwiają pracę profesjonalistów w branży budowlanej i ogrodnictwie!

Poznaj ofertę pracy naszego klienta i rozwijaj sieć sprzedaży w Polsce uznanej w Europie marki!

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: /524/05/2023/IT/jobs.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy
 •  pracę w modelu hybrydowym (biuro+spotkania z klientami+home office)
 •  pracę w międzynarodowej firmie
 •  uznane w Europie marki produktowe, które masz szansę rozwinąć na gruncie polskim
 •  partnerskie podejście do współpracy i relacji w zespole
 •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 •  wynagrodzenie stałe + premia
 •  zapewniamy narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
 •  pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
 •  mieszkanie służbowe do dyspozycji podczas pracy w siedzibie firmy (wdrożenie, cykliczne spotkania)

Zadania
 •  identyfikowanie i wyszukiwanie potencjalnych klientów,
 •  doradztwo produktowe i wsparcie dla nowych i obecnych klientów
 •  sprzedaż i promocja marek, usług i rozwiązań firmy (wyroby z tworzyw sztucznych i gumy dla branży budowlanej)
 •  pozyskiwanie nowych klientów (rynek hurtowy, rynek detaliczny)
 •  wprowadzanie zamówień do systemu i planu produkcji
 •  śledzenie i monitorowanie satysfakcji klientów
 •  częściowa odpowiedzialność za politykę cenową w Polsce, warunki i umowy handlowe,
 •  monitorowanie rocznego budżetu komercyjnego klientów
 •  przewidywanie i identyfikacja szans i zagrożeń na polskim rynku sprzedażowym
 •  tworzenie ofert i umów handlowych
 •  aktywna współpraca z dyrektorem handlowym międzynarodowej Grupy, wsparciem biurowym i produkcyjnym w Polsce
 •  współprzygotowanie i realizacja krajowych i międzynarodowych imprez handlowych
 •  czuwanie nad procesem ewentualnych reklamacji

Oczekujemy
 •  doświadczenia na podobnym stanowisku
 •  osiągnięcia w sprzedaży B2B (hurtownie, rynek detaliczny) w branży budowlanej, instalacyjnej lub ogrodniczej
 •  komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (język komunikacji w firmie i z przełożonym)
 •  biegłej znajomości języka polskiego
 •  umiejętności dostrzegania szans na rozwój biznesu
 •  konsekwencji i systematyki działania w sprzedaży
 •  warsztatu sprzedażowego
 •  prawa jazdy kat. B
 •  gotowości do odbywania podróży służbowych po Polsce
 •  pracy w 4-osobowym zespole biura obsługi klienta podczas dni biurowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia