Inżynier Budowy

Orienta | Łódź | www.orientajob.pl |
Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy:

Stanowisko: Inżynier budowy (specjalizacja elektryczna)
Lokalizacja: Łódź

Wymagania:

 •  Wykształcenia wyższego technicznego (instalacje elektryczne),
 •  Odpowiedzialności, zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy,
 •  Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, otwartości i dążenia do wyznaczonego celu,
 •  Obsługi komputera, MS Office, AutoCad,
 •  Prawa jazdy kat. B,
 •  Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną,
 •  Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Główne Zadania:

 •  czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,
 •  koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót na budowie,
 •  rozliczanie podwykonawców,
 •  wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
 •  dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

Oferujemy:

 •  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
 •  Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez umowę kontraktową (b2b),
 •  Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
 •  Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
 •  Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
 •  Szkolenia językowe
 •  Komputer, telefon.

Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Ciebie!

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową.
W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347.

Sektor: Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna
Zawód/Specjalizacja: Budownictwo
Rodzaj zatrudnienia: Permanent job
Etap kariery zawodowej: Management