Monter / spawacz-ślusarz

Maluś Spaw Marcin Adamczyk | Chorzów | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
 •  Zawody: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
 •  Uprawnienia: podstawowe uprawnienia spawalnicze
 •  Inne wymagania: z, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: podstawowe uprawnienia spawalnicze, umiejętności: ślusarskie, spawania. Inne: zaangażowanie do pracy, dyspozycyjność
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia ze stawką godzinową uzależnione od umiejętności i kwalifikacji; wstępnie umowa zlecenie z możlwością przejścia na umowę o pracę; praca od godziny 7.00; miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie możliwe wyjazdy za granicę