Poszukujemy kandydatów do pracy w dziale wykończeniowym, nastawionym

GRUPA CONTRAIN | Łódź | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 •  obsługa maszyn w ruchu
 •  praca na produkcji wyrobów gumowych
 •  uszczelnianie precyzyjne
 •  kontrola jakości

WYMAGANIA:

 •  nie wymagamy doświadczenia
 •  sprawność fizyczna
 •  chęci do pracy

OFERUJEMY:

 •  umowę o pracę podstawa w wysokości 4250 zł brutto miesięcznie
 •  premia do 265 zł brutto – więcej szczegółowych informacji udzieli rekruter
 •  możliwość pracy w soboty (dopłata 100%), w niedziele lub święta (dopłata 200%)
 •  20% dodatek za pracę w nocy
 •  50% dodatek za dodatkowe godziny w dni powszednie
 •  pracę w systemie trzyzmianowym (5:45 – 13:45; 13:45 – 21:45; 21:45 – 5:45)
 •  darmowy dojazd do pracy busem – więcej szczegółowych informacji udzieli rekruter
 •  profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia

Agencja zatrudnienia numer 5612