Doradca Klienta Korporacyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o. | Poznań | www.jobs.pl |
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) | Numer ref. 11601/jobs.pl
Zakres obowiązków:

 •  Sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom Korporacyjnym z segmentu medium (20-60 mln obrotu rocznie)
 •  Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
 •  Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów
 •  Współpraca z ekspertami z innych jednostek bankowych
 •  Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami

Wymagania:

 •  Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług bankowych dla Klientów Korporacyjnych
 •  Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami
 •  Znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Korporacyjnym
 •  Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, bankowość lub podobne)
 •  Zorientowanie na realizację celów

Oferta:

 •  Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
 •  Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
 •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym
 •  Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia
 •  Okres przygotowania i wdrożenia do zadań
 •  Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, prywatne ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”
 •  Jasna ścieżka rozwoju i awansu
 •  Wewnętrzny program motywacyjny
 •  Karta lunchowa
 •  Szkolenia organizowane przez dział HR oraz trenerów regionalnych ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich