Kucharz_ Hotel Hetman

PHU Topaz Sp. z o.o. | Siedlce | www.jobs.pl |
Hotel Hetman w Siedlcach (ul. Warszawska 133) zaprasza do współpracy Kucharzy:

Miejsce pracy: Siedlce (mazowieckie)
Numer referencyjny: jobs.pl
Wymiar pracy: Pełny etat

Główne zadania:

 •  realizacja przydzielonych zadań w kuchni i efektywna współpraca z pozostałym personelem kuchni i hotelu
 •  przygotowywanie potraw z należytą dbałością o ich jakość
 •  przestrzeganie właściwych standardów i procedur obowiązujących w kuchni/w firmie

Nasze wymagania:

 •  doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
 •  aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
 •  zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
 •  umiejętność współpracy w zespole
 •  dobra organizacja pracy
 •  zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

 •  umowę o pracę lub umowę zlecenie
 •  stabilne zatrudnienie z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego
 •  pracę w młodym, dynamicznym zespole
 •  prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
 •  ubezpieczenie na życie