Monter podzespołów - pracownik produkcji - obsługa produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o. | Szczecin | www.jobs.pl |
Jesteśmy mocną firmą na rynku Amerykańskim i swój kapitał inwestujemy obecnie w rozwój naszej firmy w Szczecinie. Rozbudowujemy produkcję i obecnie szukamy pracowników montażu podzespołów. Zagwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku. Wykonanie ułatwimy dobrymi elektronarzędziami.
Oczekujesz umowy o pracę - Mamy coś dla Ciebie!

Jesteśmy firmą która docenia swoich pracowników

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS

601 390 883 - oddzwonimy i opowiemy Ci o ofercie!

Pracować będziesz w Dąbiu

monter podzespołów - pracownik produkcji - obsługa produkcji

Nr ref.: /154/07/2023/AT/jobs.pl Szczecin (zachodniopomorskie)

Oferujemy
 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 •  pracę w systemie dwuzmianowym poniedziałek
 •  piątek 06 -14:15 ; 14:00
 •  22:15 (obecnie pracujemy w trybie jednej zmiany !!!!)
 •  pierwsza umowa okres próbny 3 miesiące, kolejna na stałe lub na rok
 •  wynagrodzenie na okresie próbnym 3200 zł netto, kolejna umowa 3400 zł netto
 •  premia frekwencyjna 200 zł netto/miesięcznie
 •  dopłata do wypoczynku 2 x w roku (wakacje + Boże Narodzenie)
 •  prezenty Świąteczne dla pracownika
 •  dodatkowa przerwa wliczona w czas pracy (20 min, i 2 x po 10 min)
 •  szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje
 •  pracę w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali

Zadania
 •  montaż szaf metalowych elektrycznych w procesie produkcji (tylko obudowy)

Oczekujemy
 •  gotowości do pracy na dwie zmiany
 •  umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
 •  sprawności fizycznej
 •  chęci podjęcia dłuższej współpracy
 •  umiejętności pracy zespołowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia