Elektromonter / szybka rekrutacja / 4900 zł / od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Zacznij pracę przed majówką !
Elektromonter
 •  Starachowice.
Zapewniamy szybki proces rekrutacyjny
 •  aplikuj przez formularz lub wyślij SMS
 •  skontaktujemy się z Tobą.

elektromonter / szybka rekrutacja / 4900 zł / od zaraz

Nr ref.: 555/1/2024/BZ/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  wynagrodzenie ok. 4900 zł netto + płatne nadgodziny
 •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
 •  możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej
 •  ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy

Zadania
 •  Upinanie płyt elektrycznych, uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki /diody
 •  Montaż urządzeń elektrycznych / kamer, sterowników itp./
 •  Uzupełnianie i wymiana uszkodzonych wiązek

Oczekujemy
 •  Wykształcenia minimum zawodowego
 •  Umiejętność obsługi m.in. wiertarko-wkrętarki
 •  Umiejętność czytania rysunku technicznego
 •  Zdolności manualnych
 •  Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja)
 •  Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
 •  Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację
 •  Gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia