Specjalista ds. procesów logistycznych

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. | Rzeszów | www.jobs.pl |
Firma produkcyjna z okolic Rzeszowa zatrudni kandydata na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie)
Wykształcenie: wyższe
Numer referencyjny: jobs.pl
Wymiar pracy: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: wyższe

Opis stanowiska:

 •  Wdrożenie nowych klientów w zakresie projektowania i dostosowania procesów logistycznych
 •  Analiza istniejących procesów, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki
 •  Bieżące monitorowanie i raportowanie procesów logistycznych
 •  Planowanie i optymalizacja dostaw/odbiorców z centrum logistycznego w Kożuchowie
 •  Zapewnienie ciągłości dostaw
 •  Aktualizacja danych w systemach informatycznych
 •  Realizacja projektów w procesach logistycznych/magazynowych
 •  Monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań logistycznych

Wymagania:

 •  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 •  Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych
 •  Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach z sektora produkcyjnego
 •  Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 •  Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

 •  Umowę o pracę
 •  Wynagrodzenie podstawowe + premie
 •  Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku
 •  Dofinansowanie szkoleń językowych
 •  Paczki na święta
 •  Ubezpieczenie na życie
 •  Dofinansowanie posiłków w kantynie zakładowej
 •  Świadczenia z ZFŚS
 •  Kartę multisport

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV :)