HR Business Partner

Randstad Polska Sp. z o.o. | Wrocław | www.jobs.pl |
Jeżeli interesuje Cię rozwój w branży HR, masz już pewne doświadczenie jako HR Business Partner lub jest to kolejny krok w Twojej karierze, a dołączenie do międzynarodowej firmy produkcyjnej (USA) brzmi ciekawie - APLIKUJ!

Nr ref.: 296/3/2024/PK/jobs.pl Wrocław (dolnośląskie)

Oferujemy
 •  Pracę w międzynarodowej firmie z dużymi możliwościami rozwoju
 •  Wysoką stabilność zatrudnienia w firmie z tradycją (ponad 100 lat)
 •  Dynamiczne środowisko produkcyjne (zatrudnienie 500-560 pracowników)
 •  Elastyczność godziny rozpoczęcia pracy
 •  Dwa etapy rekrutacji
 •  Abonament medyczny (pakiety indywidualne i rodzinne)
 •  Ubezpieczenie grupowe (w PZU)
 •  Karta sportowa (dla Ciebie i bliskich)
 •  Kafeteria online - platforma benefitowa (zniżki np. na bilety do kina)

Zadania
 •  Dbanie o rozwój pracowników: Wspieranie pracowników w planowaniu ścieżek kariery i rozwoju kompetencji. Wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych zgodnie z potrzebami organizacji i pracowników. Prowadzenie działań w zakresie systemu WCM
 •  Udział w onboardingu i exit interviews: Zapewnianie efektywnego procesu wdrożenia nowych pracowników (onboarding) oraz zbieranie informacji zwrotnych od osób opuszczających firmę (exit interviews)
 •  Wspieranie działań z zakresu employer branding: Kreowanie i wdrażanie działań zwiększających atrakcyjność firmy jako pracodawcy, budowanie pozytywnego wizerunku marki pracodawcy
 •  Motywowanie: Wspieranie i motywowanie pracowników do osiągania celów organizacji, tworzenie pozytywnego środowiska pracy sprzyjającego zaangażowaniu np. w procesie oceny
 •  Dbanie o komunikację wewnętrzną: Utrzymywanie efektywnej komunikacji pomiędzy działami oraz dostarczanie informacji o zmianach organizacyjnych i ważnych wydarzeniach
 •  Analityka biznesowa: Analizowanie wskaźników KPI działu HR oraz wdrażanie działań i strategii poprawiających te wskaźniki
 •  Zarządzanie konfliktami: Rozwiązywanie konfliktów wewnątrzorganizacyjnych oraz udzielanie wsparcia w sytuacjach problemowych
 •  Zarządzanie absencją pracowniczą, rotacją i systemem pomysłów pracowniczych

Oczekujemy
 •  Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach HR w środowisku produkcyjnych (3-5 lat wzwyż)
 •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i w piśmie (poziom B2 wzwyż)
 •  Znajomość ISO, WCM (World Class Manufacturing) oraz metodologii Lean
 •  Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku HRBP
 •  Doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów i współpracy z różnymi działami organizacji
 •  Identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz umiejętności związane z wielozadaniową rolą, obejmującą szkolenia, komunikację i employer branding

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia