Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Randstad Polska Sp. z o.o. | Łomianki | www.jobs.pl |
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która dostarcza rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej stosowane między innymi w zakładach centrach logistycznych, biurach i budynkach administracyjnych poszukuję Asystenta Projektanta. Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe, otwartość do nowych wyzwań zawodowych, to może to być dla Ciebie szansa na rozwój.
Nie zwlekaj - aplikuj!

Nr ref.: 442/4/2024/DK/jobs.pl Łomianki (mazowieckie)

Oferujemy
 •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 •  nowoczesny sprzęt
 •  atrakcyjne wynagrodzenie
 •  możliwość rozwoju zawodowego
 •  praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
 •  benefity pozapłacowe

Zadania
 •  przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz oczekiwaniami klienta
 •  przygotowanie rysunków technicznych
 •  wykonywanie obliczeń projektowych
 •  odbywanie wizji w terenie
 •  ścisła współpraca z innymi działami
 •  optymalizacja rozwiązań projektowych

Oczekujemy
 •  ukończone studia kierunkowe w obszarze inżynierii sanitarnej
 •  umiejętność czytania dokumentacji projektowej
 •  wyobraźnia przestrzenna i techniczne myślenie
 •  umiejętność korzystania z oprogramowania: Autocad, MS Office
 •  otwartość na nowe wyzwania zawodowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia