Mechanik/Automatyk

Michael Page | Leszno | 132 000 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży opakowaniowej poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
 •  Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn produkcyjnych
 •  Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii
 •  Współpraca z działem inżynierii w celu doskonalenia i modernizacji urządzeń
 •  Zapewnienie bezpieczeństwa i przestrzeganie norm związanych z produkcją
 •  Dokumentowanie wykonywanych prac oraz prowadzenie bieżącej ewidencji technicznej

Profil kandydata
 •  Doświadczenie zawodowe jako Mechanik/Automatyk w firmie produkcyjnej
 •  Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
 •  Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych oraz elektrycznych
 •  Mile widziane doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej
 •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastyczny czas pracy
 •  Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne

Oferujemy
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia,
 •  Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
 •  System szkoleń rozwojowych,
 •  Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.