Starsza pielęgniarka/pielęgniarka k/m

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Pielęgniarstwo
 •  Zawody: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1)
 •  Języki: polski, w mowie
 •  B1 - średnio zaawansowany, w piśmie
 •  B1 - średnio zaawansowany
 •  Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne - Pielęgniarka/pielęgniarz. Co najmniej łroczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego.

Premie i dodatki:

+ dodatek za wysługę lat do 20%,
+ dodatek motywacyjny po przepracowaniu 3 miesięcy

+ dodatek za noce

Obowiązki: wykonywanie podczas pełnionego dyżuru wszystkich spraw związanych z pielęgnacją i opieką nad Mieszkańcami DPS oraz prowadzenie stałego monitoringu w zakresie stanu zdrowia Mieszkańców DPS oraz warunków życia, w szczególności higieniczno-sanitarnych.

Praca w systemie 12-godzinnym, również w nocy

[Zgłoszenia: e-mail: sekretariat@dpsdickensa.waw.pl,]
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 925 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat do 20%,

 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną