Instalator PLC (gn) w nowoczesnej firmie średniej wielkości

Remmert GmbH | Wrocław | join.com |
Wprowadzenie

Stale się rozwijamy i szukamy osób, które aktywnie wesprą nasz zespół!

Zajrzyj na naszą stronę internetową i / lub Youtube, aby nas poznać, nasze produkty i potencjalnych nowych współpracowników.

Możesz spodziewać się przyszłościowych technologii, wydajnych procesów i odnoszącego sukcesy zespołu, który trzyma się razem!

CO OZNACZA REMMERT:

Zawsze wygrana

atrakcyjne, zróżnicowane miejsce pracy z ambitnymi zadaniami w odnoszącej sukcesy firmie średniej wielkości

Specjalista

w zakresie ekonomicznej technologii magazynowej i kreatywnych rozwiązań programowych, inteligentnych koncepcji przepływu materiałów, indywidualnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i intralogistyki, niezależnych od producenta i modułowych komponentów.

Czynnik dobrego samopoczucia

Nasza otwarta i sprzyjająca współpracy atmosfera pracy

Tasks

Zadania

Poszukujemy instalatora PLC (m/k/d) z 50% gotowością do podróżowania po Niemczech i Europie.

Powinieneś być osobą zorientowaną długoterminowo i być w stanie identyfikować się zawodowo i osobiście z następującymi zadaniami i naszą firmą.
 •  Uruchamianie projektów magazynowych i automatyki (ustawianie PLC).
 •  Przygotowanie i konfiguracja naszych projektów na poziomie sterowania
 •  Nadzór nad placami budowy poprzez zdalną konserwację
 •  Ogólne prace projektowe
 •  Twoja praca jest zróżnicowana, ponieważ w dużym stopniu spełniamy indywidualne życzenia klientów. Rozsądne wprowadzenie jest dla nas rzeczą oczywistą, a wszystko można zobaczyć bezpośrednio na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Requirements
 •  Wykształcenie techniczne Preferowane dalsze szkolenie w następujących obszarach: Technik, PLC lub porównywalne Doświadczenie w PLC i/lub uruchamianiu
 •  Preferowane również: Doświadczenie z Siemens TIA
 •  Dobra znajomość języka niemieckiego (pożądana) i angielskiego w mowie i piśmie
 •  Umiejętności analityczne Zdolność do pracy samodzielnej i zorientowanej na rozwiązania, ale także jako część zespołu
 •  Zrozumienie zagadnień technicznych Gotowość do podróżowania przez 50% czasu
 •  Podróż

Benefits
 •  Elastyczne godziny pracy (promocja i wsparcie godzin pracy przyjaznych rodzinie)
 •  Oferta wydarzeń dla pracowników (letnie wycieczki, dni wędrówek i przyjęcia bożonarodzeniowe dla pracowników i rodziny)
 •  Zakładowy program emerytalny (promocja zakładowego programu emerytalnego poprzez model dotacji z atrakcyjnymi składkami pracodawcy)
 •  Dojazdy do pracy: udogodnienia parkingowe, wsparcie zakupu rowerów elektrycznych na drogę do pracy
 •  Specjalne bonusy, takie jak premia dla niepalących, dofinansowanie do siłowni i program udziału w zyskach
 •  Wsparcie dla dalszych działań szkoleniowych w ramach istniejącego katalogu dla wszystkich grup zawodowych
 •  Kawa, owoce i warzywa do bezpłatnego spożycia przez firmę
 •  Zarządzanie zdrowiem w firmie (kontrole zdrowotne, środki zapobiegawcze w godzinach pracy, klub biegacza, udział w biegach firmowych, promocja fitness, wydarzenia specjalne)
 •  Otwarte ucho na wszelkie wątpliwości!

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś wysłać mi krótką aplikację, skontaktuj się ze mną telefonicznie, e-mailem lub WhatsApp, jestem również otwarty na krótką wycieczkę po naszej firmie!

W przeciwnym razie czekam na Twoją aplikację. Chętnie również w języku angielskim.

Mona Greve (Rekruter)

05732 - 896-406