Główna Księgowa / Główny Księgowy

Michael Page | Warszawa | 23 000 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Dla naszego klienta - dużej grupy kapitałowej z branży deweloperskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości dla 30 spółek, włącznie z przygotowaniem skonsolidowanego sprawozdania finansowego oraz zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu.

Opis stanowiska
 •  Nadzorowanie prowadzenia księgowości dla 30 spółek z grupy kapitałowej
 •  Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
 •  Sporządzanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych
 •  Wsparcie procesu kalkulacji oraz weryfikacja przygotowanych deklaracji podatkowych
 •  Przygotowanie danych dla firmy zewnętrznej na potrzeby dokumentacji cen transferowych
 •  Współpraca z audytem oraz instytucjami finansowymi
 •  Reprezentowanie spółki przez urzędem skarbowym
 •  Optymalizacja oraz automatyzacja procesów finansowych

Profil kandydata
 •  Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego / Kierownika Księgowości
 •  Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
 •  Dobra znajomość branży deweloperskiej / nieruchomościowej
 •  Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
 •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 •  Znajomość MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
 •  Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych
 •  Wysokie kompetencje menedżerskie oraz komunikacyjne
 •  Umiejętność rozwiązywania problemów, poszukiwania rozwiązań
 •  Dokładność, terminowość, odpowiedzialność

Oferujemy
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie
 •  Premia roczna
 •  Kontrakt B2B
 •  Prywatna opieka medyczna
 •  Karta sportowa