Spedytor

SMART-HR | Katowice | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 •  Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych,
 •  Realizację zleceń złożonych przez klientów i zapewnienie ich terminowego wykonania,
 •  Aktywne pozyskiwanie klientów,
 •  Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz przewoźnikami,
 •  Nadzór nad dokumentacją transportową i jej poprawnością,
 •  Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy i raportowanie do przełożonych,
 •  Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej logistyki,
 •  Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem.

WYMAGANIA:

 •  Doświadczenia zawodowego na stanowisku Spedytora,
 •  Znajomości rynku transportowego,
 •  Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
 •  Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera,
 •  Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych.

OFERUJEMY:

 •  Atrakcyjne wynagrodzenie,
 •  Umowę o pracę,
 •  Pracę w biurze o wysokim standardzie,
 •  Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 •  Prywatną opiekę medyczną
 •  Dofinansowanie do zajęć sportowych,
 •  Spotkania integracyjne,
 •  Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 •  Dużą swobodę działania.