spawacz z MAG 135 / od 5160 brutto / od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Poszukujemy doświadczonych spawaczy z MAG 135. Dołącz już dziś i pracuj w zespole firmy MAN Bus w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz", skontaktujemy się z Tobą.

Nr ref.: 190/2/2024/AC/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
 •  wynagrodzenie od 5160 zł brutto + dodatki
 •  darmowy posiłek w trakcie pracy,
 •  pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
 •  możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach.

Zadania
 •  spawanie elementów konstrukcji,
 •  praca z rysunkiem technicznym, z dokumentacją techniczną.

Oczekujemy
 •  aktualnych uprawnień spawalniczych MAG 135,
 •  wysokiej jakości wykonywanych spawów - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 •  dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia