Pracownik baru Top Drive

PHU Topaz Sp. z o.o. | Łochów | www.jobs.pl |
Bar Top Drive w Łochowie - Al. Węgrowska 2c poszukuje pracowników na stanowisko - Pracownik Baru

Miejsce pracy: Łochów (mazowieckie)
Numer referencyjny: jobs.pl
Wymiar pracy: Pełny etat

Twoje główne zadania:

 •  zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
 •  przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami Baru
 •  dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy
 •  obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy od Ciebie:

 •  dyspozycyjności i otwartości na pracę zmianową
 •  komunikatywności i pozytywnego nastawienie do Klientów
 •  aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
 •  mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta
 •  mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią i/lub z kasą fiskalną

Oferujemy Ci:

 •  umowę zlecenie z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
 •  wynagrodzenie zawsze na czas
 •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 •  możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole