Doradca klienta

ADREAMS | Konin | www.jobs.pl |
Jesteśmy expertem.

Media expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy

ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy:

Doradcy klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem

handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej

niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)

Miejsce pracy: Konin (wielkopolskie)
Numer referencyjny: DK/UoP/jobs.pl

Zapewniamy Ci:

 •  średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
 •  ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
 •  ponad 20% zarabia 7 - 8 tys. zł.
 •  sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
 •  promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc
(masz spokojnągłowę do wdrożenia w obowiązki)
 •  umowę o pracę bez okresu próbnego
 •  kartę MultiSport z dofinansowaniem
 •  prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
(także dla Twojej rodziny)
 •  ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
 •  zniżki na zakupy w naszych elektromarketach
 •  Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
 •  bony i premie świąteczne
 •  nagrody jubileuszowe
 •  szansę na awans
 •  wsparcie fundacji Mediaexpert 'Włącz się'.
 •  kontakt z najnowszą technologią
 •  szkolenia produktowe i sprzedażowe

Twoje zadania:

 •  dobór produktów do potrzeb klientów
 •  zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych
 •  Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami
 •  przyjmowanie dostaw
 •  ekspozycja towarów
 •  dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Oczekujemy:

 •  komunikatywności i umiejętności
 •  wsłuchiwania się w potrzeby klientów
orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
 •  dążenie do podnoszenia wiedzy i kompetencji
 •  doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatokwym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

www.kariera.mediaexpert.pl