Elektryk

SMART-HR | Racibórz | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 •  Montaż, uruchamianie oraz serwisowanie urządzeń elektrycznych na budowach przemysłowych zgodnie z przepisami i normami,
 •  Wykonywanie prac instalacyjnych i naprawczych w systemach elektrycznych, w tym diagnostykę awarii i usterek,
 •  Przestrzeganie procedur i standardów bezpieczeństwa pracy,
 •  Dokładne i precyzyjne prowadzenie dokumentacji technicznej i przestrzeganie wymagań jakościowych,
 •  Współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji projektów budowlanych.

WYMAGANIA:

 •  Doświadczenia na stanowisku Elektryka,
 •  Doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych będzie bardzo dużym atutem,
 •  Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
 •  Zaangażowania w pracę,
 •  Umiejętności pracy zespołowej,
 •  Samodzielności,
 •  Wykształcenia technicznego,
 •  Dyspozycyjności do wyjazdów w delegacje (praca na terenie kraju).

Mile widziane:

 •  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
 •  Uprawnienia SEP grupa E1, D1.

OFERUJEMY:

 •  Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
 •  Przejrzysty system premiowania,
 •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.