Kontroler finansowy

Michael Page | Legnica | 192 000 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Naszym klientem jest firma z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska
 •  Przygotowywanie analiz miesięcznych raportów zysków i strat oraz innych raportów wspierających planowanie, prognozowanie i zrozumienie wydajności działających jednostek biznesowych firmy
 •  Wsparcie procesów zamknięcia miesiąca z perspektywy FP&A
 •  Analizowanie rozbieżności i badanie potencjalnych problemów
 •  Wspomaganie obliczeń i rewizji standardowych kosztów
 •  Wykonywanie analiz ad hoc w celu wsparcia organizacji globalnej przy użyciu programu Excel lub innych narzędzi
 •  Zapewnienie analizy produktywności w celu wprowadzenia ulepszeń i oszczędności
 •  Dostarczanie informacji w odpowiedzi na wymogi audytu wewnętrznego i zewnętrznego

Profil kandydata
 •  min. 3 lata doświadczenia w planowaniu/analizie finansów w firmie produkcyjnej
 •  zaawansowana znajomość SAP i Excela
 •  wykształcenie ekonomiczne
 •  płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
 •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
 •  wynagrodzenie podstawowe adekwatne do poziomu doświadczenia
 •  opieka medyczna
 •  dofinansowanie do sportu
 •  ubezpieczenie na życie
 •  program emerytalny