Brand Master

OEX Cursor | Giżycko | skk.erecruiter.pl |
Brand Master Miejsce pracy : Giżycko

Zadania na stanowisku :

 •  sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta
 •  budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku
 •  aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów
 •  przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe)

Poszukujemy osób, które :

 •  są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)
 •  nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń
 •  są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
 •  są pełnoletnie

Mile widziane :

 •  doświadczenie w sprzedaży
 •  prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

wynagrodzenie

2950zł brutto / h

umowę

zlecenie

elastyczne

godziny pracy
 •  bardzo miłą atmosferę pracy
 •  profesjonalne szkolenia
 •  stałą opiekę koordynatora projektu
 •  możliwość

awansu

kartę

multisport
 •  program rekomendacji pracowników
 •  dodatek za pracę w soboty 5zł brutto / h