Ochrona sklepu w Jastrzębiu Zdrój / praca od 6 maja

Seris Konsalnet Holding S.A. | Jastrzębie Zdrój | ats.hrlink.pl |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Miejsce pracy : Jastrzębie-Zdrój

Zatrudnimy pracownika ochrony do sklepu w Jastrzębiu Zdrój przy ulicy Jana Pawła II.

Obowiązki :

 •  nadzór bezpośredni obiektu oraz z wykorzystaniem systemu monitorującego
 •  przeciwdziałanie kradzieżom
 •  reagowanie na systemy alarmowe
 •  współpraca w kierownikiem sklepu

Szukamy pracowników ochrony do nowego obiektu handlowego w Jastrzębiu Zdrój. Na początku praca będzie w systemie 12sto godzinnym - nadzór nad zatowarowaniem obiektu.

Następni służby będą odbywać się w godzinach otwarcia sklepu.

Wymagania :

 •  znajomość obsługi komputera
 •  mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów handlowych
 •  niekaralność
 •  dyspozycyjność

Oferujemy :

 •  umowę zlecenie
 •  przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
 •  regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
 •  bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
 •  możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
 •  pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8 : 00-16 : 00 6.
  9.  5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku.