Starszy specjalista ds. projektów unijnych

e-work HR Company Poland Sp. z o.o | Łódź | careers.e-workspa.pl |
Firma e- work HR Company Poland poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Starszego specjalisty ds. projektów unijnych.

Oferujemy:

 •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 •  Praca od poniedziałku do piątku w g.8.00-16.00 lub jeśli jest potrzeba 9.00-17.00
 •  Pracę w dynamicznym, inspirującym środowisku
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia+ atrakcyjne premie za wyniki
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

 •  Doświadczenie w pisaniu projektów unijnych- min. 2 lat
 •  Minimum 5 projektów, które uzyskały dofinansowanie
 •  Wykształcenie wyższe: Gospodarka Przestrzenna, Ekonomia, Administracja i zarządzanie
 •  Znajomość procedur i przepisów unijnych dotyczących pozyskiwania środków i realizacji projektów
 •  Znajomość sposobu działania generatorów wniosków aplikacyjnych
 •  Umiejętność przygotowywania wniosków i dokumentacji zgodnie z wymaganiami unijnymi
 •  Umiejętność pracy pod presją czasu i deadline'ów
 •  Obsługi programów MS Word i Excel na poziomie zaawansowanym

Opis stanowiska:

 •  Samodzielne zarządzanie projektami unijnymi od etapu aplikacji do raportowania
 •  Analiza i ocena dostępnych źródeł finansowania unijnego
 •  Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, raportów i innych dokumentów niezbędnych do bieżącej realizacji projektów
 •  Współpraca z zespołami projektowymi oraz wspieranie ich w zakresie realizacji celów projektów
 •  Prowadzenie monitoringu projektów i kontrola wydatków oraz efektów działań
 •  Utrzymywanie stałej relacji z instytucjami i funduszami unijnymi

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji.
W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.
W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: Administracja publiczna
Zawód/Specjalizacja: Inny
Rodzaj zatrudnienia: Stała praca