Business Development Manager with German

Randstad Polska Sp. z o.o. | Poznań | www.jobs.pl |
Jeśli sprzedaż i rozwijanie relacji biznesowych nie jest Ci obce, komunikujesz się w j.niemieckim i lubisz nowe technologie- zapraszamy do złożenia aplikacji i kontakt z Nami!

Nr ref.: 153/2/2024/WW/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)

Oferujemy
 •  wysoki poziom decyzyjności w budowaniu i rozwijaniu działalności firmy w Polsce
 •  praca w prestiżowej firmie z branży nowoczesnych technologii
 •  możliwość współtworzenia strategii firmy i rozbudowy oddziału
 •  rynkowe/atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie plus system premiowy)
 •  samochód służbowy
 •  wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia produktowe i doskonalące
 •  umowa o pracę/kontrakt b2b
 •  elastyczne godziny pracy

Zadania
 •  aktywne pozyskiwanie klientów oraz rozbudowa działalności firmy w Polsce
 •  prowadzenie kompleksowej działalności w budowaniu rynku sprzedaży w branży technologicznej
 •  zarządzanie nowymi i obecnymi relacjami z klientami biznesowymi
 •  rozwój sprzedaży, tworzenie strategii oraz zarządzanie rozwojem firmy w Polsce
 •  badanie oczekiwań i wymagań klientów oraz opracowywanie odpowiednich rozwiązań
 •  prezentacje produktów (online i u klientów)
 •  zarządzanie partnerami w biznesie
 •  zarządzanie strukturami firmy w Polsce

Oczekujemy
 •  min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży - mile widziane w branży technologicznej
 •  zainteresowanie nowymi technologiami
 •  otwartość na podróże służbowe i wizyty u klientów
 •  znajomość niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia