Spedytor międzynarodowy – Handlowiec (praca zdalna)

ManpowerGroup Sp. z o.o. | Kraków | www.jobs.pl |
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) | Numer ref. 10401/jobs.pl
Obowiązki:

 •  Planowanie i organizowanie transportów
 •  Poszukiwanie i sprzedaż ładunków na pojazdy własne
 •  Pozyskiwanie nowych kontrahentów i przewoźników
 •  Przygotowywanie wycen i negocjowanie cen
 •  Utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami
 •  Obsługa transportowa obecnych klientów

Wymagania:

 •  Min. 2-letnie doświadczenie w branży TSL – warunek konieczny
 •  Łatwość nawiązywania relacji handlowych
 •  Posiadanie kontaktów w branży i bazy klientów – mile widziane
 •  Znajomość branży TSL oraz giełd transportowych
 •  Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

 •  Pracę w 100% zdalną
 •  Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 •  Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
 •  Pakiet benefitów (MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie)
 •  Pracę w godz. 8-16/ 9-17, od poniedziałku do piątku
 •  Szkolenia branżowe
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Oferta dotyczy pracy stałej.