Elektromonter ->praca od zaraz -> stabilne zatrudnienie

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w rekomendowanej firmie w Starachowicach? Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "ELEKTROMONTER", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Nr ref.: 454/2/2024/RB/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  wynagrodzenie od 4954 zł brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
 •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
 •  ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy
 •  możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
 •  możliwość wypracowania płatnych nadgodzin

Zadania
 •  Upinanie płyt elektrycznych, uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki /diody
 •  Montaż urządzeń elektrycznych / kamer, sterowników itp./
 •  Uzupełnianie i wymiana uszkodzonych wiązek

Oczekujemy
 •  Wykształcenia minimum zawodowego
 •  Umiejętność obsługi elektronarzędzi
 •  Umiejętność czytania schematów elektrycznych
 •  Zdolności manualnych
 •  Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja)
 •  Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
 •  Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację
 •  Gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia