Poszukujemy monterów do składania poszczególnych elementów mebli

GRUPA CONTRAIN | Łódź | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 •  prosty i łatwy montaż mebli (biurka, stoły)
 •  obsługa narzędzi (wkrętarka)
 •  proste prace pomocnicze

WYMAGANIA:

 •  sumienność
 •  dokładność
 •  zdolności manualne
 •  mile widziane doświadczenie
 •  dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 •  podstawa w wysokości 25,00 zł brutto/h
 •  premia miesięczna do 20%,
 •  dodatek za pracę w nocy 20%
 •  możliwość nadgodzin (poniedziałek- piątek 50%; sobota 100%; niedziela 200%)
 •  pracę systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym
 •  możliwość zakupu obiadu za 6,75 zł
 •  rzetelne wdrożenie do pełnionych obowiązków przez wyznaczonego opiekuna
 •  profesjonalna obsługa administracyjna

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612