Magazynier

SM-Project Sp. z o.o. | Głogów Małopolski | www.jobs.pl |
FIRMA SM-PROJECT Sp. z o. o. - zajmuje się sprzedażą, montażem oraz projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji dla gospodarstw domowych oraz biznesu. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii

Magazynier

Miejsce pracy: Głogów Małopolski (podkarpackie)
Numer referencyjny: jobs.pl

Zakres obowiązków
 •  Przyjmowanie i wydawanie towarów
 •  Załadunek/rozładunek towarów
 •  Kompletowanie podzespołów montażowych
 •  Odpowiedzialność za magazyn narzędzi i gospodarkę narzędziową
 •  Zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowych w wewnętrznym systemie
 •  Monitorowanie stanów magazynowych
 •  Zapewnienie terminowego i właściwego wypełniania zleceń logistycznych
 •  Przeprowadzenie okresowych inwentaryzacji materiałów oraz narzędzi
 •  Utrzymanie porządku na magazynie i w jego otoczeniu
 •  Obsługa wózka paletowego i widłowego
 •  Zachowanie norm i standardów BHP oraz wymagań p.poż

Wymagania
 •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 •  Aktywne prawo jazdy kat. B
 •  Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT
 •  Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem
 •  Samodzielność w organizacji czasu pracy przeznaczonego na poszczególne zadania
 •  Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
 •  Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

Oferujemy
 •  Pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od wyników
 •  Miłą atmosferę oraz komfort pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV