Koordynator/ka administracji w klinice weterynaryjnej

Randstad Polska Sp. z o.o. | Poznań | www.jobs.pl |
Razem z naszym Klientem - rozwijającą się siecią specjalistycznych klinik weterynaryjnych, poszukujemy koordynatora administracji do nowej placówki weterynaryjnej w Poznaniu.
Jeśli masz wysokie umiejętności organizacyjne oraz znasz język angielski - zapraszamy do złożenia aplikacji.
Chętnie przedstawimy więcej szczegółów telefonicznie.

koordynator/ka administracji w klinice weterynaryjnej

Nr ref.: 502/4/2024/AR/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)

Oferujemy
 •  pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
 •  partnerskie podejście do współpracy
 •  udział w rozwoju i otwarciu nowej kliniki w Poznaniu
 •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem
 •  bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma do nauki języków obcych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
 •  godziny pracy dostosowane do godzin otwarcia kliniki
 •  możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca/lipca
 •  praca przeważnie stacjonarna

Zadania
 •  organizacja nowopowstającej jednostki w aspektach technicznych i zakupowych
 •  nadzór nad aparaturą medyczną oraz biurową, tworzenie i aktualizacja procedur, zgłaszanie awarii
 •  koordynacja spraw administracyjnych w zakresie magazynów, apteki oraz faktur kosztowych
 •  codzienny nadzór nad temperaturą, wilgotnością w pomieszczeniach monitorowanych
 •  koordynacja i kontrola zakresów wykonania usług z firmami zewnętrznymi
 •  nadzór nad przechowywaniem i wywozem materiału skażonego oraz nad czystością obiektu
 •  nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w jednostce zgodnie ze wskazaniami działu BHP
 •  kontrola i bieżące zarządzanie magazynami, ilością i stanem uniformów
 •  kontrolowanie poprawności wpisywania i uzupełniania dokumentów w obsługiwanych systemach
 •  sporządzanie raportów i analiz
 •  wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość

Oczekujemy
 •  doświadczenia w obszarze admininistracji / zarządzania biurem
 •  umiejętności ustalania priorytetów oraz dobrej organizacji pracy
 •  komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
 •  mile widziane doświadczenie w weterynarii
 •  mile widziane wykształcenie jako technik weterynarii lub pokrewne
 •  mile widziana znajomość programu KlinikaXP lub CDN Optima

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia