Monter/konstruktor przyrządów spawalniczych

Randstad Polska Sp. z o.o. | Ostrowiec Świętokrzyski | www.jobs.pl |
Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za wykonywanie i spawania narzędzi i szablonów. Osoby na tym stanowisku będą pracować z materiałami takimi jak stal czarna, nierdzewna, aby tworzyć unikalne prototypy według specyfikacji projektu.

monter/konstruktor przyrządów spawalniczych

Nr ref.: 182/2/2024/AL/jobs.pl Ostrowiec świętokrzyski (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  stabilne zatrudnienie w firmie działającej w branży produkcyjnej
 •  możliwość pracy przy interesujących projektach
 •  pracę w profesjonalnym zespole
 •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia od 8 000 zł brutto
 •  pracę w godz. 7-15 (pon.- pt.)
 •  umowę o pracę bezpośrednio z firmą
 •  zatrudnienie poprzedzi tygodniowe szkolenie w siedzibie w Niemczech

Zadania
 •  budowa i spawanie wzorców zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektu dla dalszej produkcji seryjnej
 •  wsparcie produkcji seryjnej
 •  przygotowanie materiału
 •  budowa i spawanie przyrządów spawalniczych
 •  współpraca z zespołem projektowym

Oczekujemy
 •  doświadczenia zawodowego jako spawacz
 •  znajomości różnych technik spawania, w tym spawania MIG, MAG
 •  umiejętności czytania rysunków technicznych
 •  dokładności i precyzji w wykonywaniu zadań
 •  wykształcenia średniego kierunkowego lub odpowiedniego doświadczenia (narzędziowiec)
 •  mile widziana znajomość podstaw programu CAD Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia