Tokarz/Frezer CNC

AA Euro Recruitment Poland | Toruń | www.poloniusz.pl |
AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku.
Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. Dla jednego z naszych Klientów w Grabówcu k. Torunia poszukujemy: Frezera/Tokarza CNC

Opis stanowiska
 •  Obsługa frezarek lub tokarek CNC
 •  Dobieranie narzędzi skrawających i ustawianie parametrów skrawania
 •  Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej.
 •  Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.
 •  Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (mikrometr, wysokościomierz, suwmiarka)
 •  Konserwacja używanych maszyn i narzędzi

Wymagania
 •  Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
 •  Minimum 2 lata samodzielnej pracy na frezarce
 •  Umiejętność czytania rysunku technicznego
 •  Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania
 •  Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz itp.)
 •  Umiejętność pracy w zespole
 •  Kultura osobista

Nasza oferta
 •  wynagrodzenie od 5500-7000 zł brutto + premia
 •  pracę od zaraz
 •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 •  pracę w systemie jednozmianowym
 •  realna możliwość rozwoju

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.