Konstruktor R&D

Randstad Polska Sp. z o.o. | Złotkowo | www.jobs.pl |
Jesteś konstruktorem który potrafi tworzyć nowe rozwiązania i poszukiwać kreatywnych rozwiązań? Chcesz pracować w dziale R&D i czujesz, że praca konstruktora to Twoja pasja?

Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Nr ref.: 274/2/2024/EK/jobs.pl Złotkowo (wielkopolskie)

Oferujemy
 •  ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju
 •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
 •  stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
 •  pracę w zgranym, ambitnym zespole
 •  pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania
 •  konstruowanie nowych i optymalizacje istniejących produktów (maszyny do transportu i sortowania bagaży oraz paczek)
 •  poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych
 •  dobór materiałów, powłok, standardowych elementów maszyn, napędów, przekładni itp.
 •  analiza i ocena konstrukcji ze względu na technologiczność wytwarzania
 •  współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego
 •  współpraca z działem produkcji przy wdrażaniu projektów
 •  wykonywanie analiz ryzyka zgodnie z wymogami Dyrektywy Maszynowej

Oczekujemy
 •  wykształcenia wyższego technicznego (min. inż.) – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne
 •  minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
 •  dobrej znajomości Autodesk Inventor oraz Autodesk Vault
 •  znajomości rysunku technicznego, zasad wymiarowania i doboru tolerancji/pasowań
 •  komunikatywnej znajomości języka angielskiego
 •  samodzielności, terminowości, kreatywności
 •  możliwości odbywania sporadycznych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (również poza Europą)
 •  mile widziane doświadczenie w wykonywaniu analiz ryzyka dla powstających urządzeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia