Kierownik Projektu w Branży Budowlanej

Antal Sp. z o.o. | Wrocław | www.jobs.pl |
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Numer referencyjny: 214/3/2024/KR/jobs.pl Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

O Twoim przyszłym pracodawcy:

Poszukujemy doświadczonych Kierowników Projektu dla naszych Klientów - generalnych wykonawców.

Praca przy projektach z obszaru budownictwa kubaturowego (inwestycje publiczne, przemysł), drogowego, kolejowego, telekomunikacyjnego, instalacyjnego, hydrotechniki oraz energetyki.

Inwestycje są realizowanie na terenie całej Polski, dlatego jeśli masz preferencje co do lokalizacji - zaznacz taką informację w formularzu.

Co zyskasz dzięki aplikacji na ofertę Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Kierownik Projektu (m/k)

Model pracy: stacjonarny
Umowa: UoP/B2B

Twój zakres obowiązków:

 •  Planowanie projektów: określanie zakresu prac, harmonogramów, budżetowania i alokacji zasobów.
 •  Koordynacja działań zespołu: zarządzanie zespołami projektowymi, inżynierami, architektami oraz podwykonawcami.
 •  Kontrola jakości: zapewnienie zgodności prac z normami jakościowymi, technicznymi i bezpieczeństwa.
 •  Zarządzanie ryzykiem: identyfikacja potencjalnych ryzyk projektu i opracowywanie strategii ich minimalizacji.
 •  Nadzór finansowy: monitorowanie i kontrola kosztów projektu, analiza rentowności.
 •  Komunikacja: utrzymanie efektywnej komunikacji między wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt.
 •  Raportowanie: przygotowywanie regularnych raportów postępu prac dla zarządu i klientów.
 •  Rozwiązywanie problemów: szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów oraz konfliktów, które mogą pojawić się podczas realizacji projektu.

Nasze oczekiwania:

 •  Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii budowlanej, zarządzania projektami lub pokrewne.
 •  Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi, w tym w przygotowaniu i realizacji kontraktów.
 •  Znajomość technologii budowlanych, norm i przepisów prawa budowlanego, a także standardów jakości i bezpieczeństwa.
 •  Zdolność do planowania, organizowania, kierowania zespołem, zarządzania czasem i zasobami.
 •  Efektywna komunikacja z klientami, dostawcami, podwykonawcami i zespołem projektowym.
 •  Znajomość oprogramowania do zarządzania projektami, np. MS Project, AutoCAD.

Mile widziane:

 •  Znajomość języków obcych jest atutem.

Co możemy Ci zaoferować?
 •  Zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B,
 •  Możliwość awansu,
 •  Możliwość zdobycia premii, której wysokość jest uzależniona od realizacji wyznaczonych celów,
 •  Prywatna opieka medyczna,
 •  Ubezpieczenie na życie,
 •  Dofinansowanie do karty sportowej,
 •  Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.

Etapy rekrutacji:

  1.  Analiza CV - skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
  2.  Rozmowa z Konsultantem Antal
  3.  Rozmowa z HR/przyszłym przełożonym (max 2 rozmowy online lub na miejscu)
  4.  Decyzja o zatrudnieniu

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji.
Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!