Pracownik przygotowania dokumentacji techniczne

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Posiadasz doświadczenie na stanowisku Pracownika przygotowania dokumentacji techniczne. Jesteś sumienny i dokładny, a praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? - szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie – aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "pracownika przygotowania dokumentacji techniczne", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Nr ref.: 428/2/2024/RB/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
 •  możliwość rozwoju zawodowego,
 •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
 •  bezpłatny posiłek w trakcie pracy,
 •  możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
 •  dostęp do ubezpieczenia grupowego,
 •  opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia.

Zadania
 •  weryfikowanie wariantowości zabudowy dla danego klienta,
 •  rozwiązywanie problemów techniczno- technologicznych w procesie produkcji autobusów,
 •  wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w proces produkcyjnych,
 •  wyjaśnianie niezgodności rysunkowych i błędów systemowych w produkcji,
 •  wykonanie instrukcji pracy, dokumentów OPL, planów pracy,
 •  udział i inicjowanie spotkań miedzy działowych.

Oczekujemy
 •  wykształcenia wyższego ( mile widziane techniczne),
 •  obsługi programu IMS / HOST (czarne maski),
 •  znajomości zagadnień technicznych związanych z produktem,
 •  bardzo dobrej obsługi komputera - pakiet Office,
 •  komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 •  sumienności i punktualności w realizowaniu zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia