magazynier wysokiego składu Bojków Gliwice

Randstad Polska Sp. z o.o. | Gliwice | www.jobs.pl |
Posiadasz uprawnienia UDT i nie boisz się wysokiego składowania?

Posiadasz choć niewielkie doświadczenia w obsłudze wózka widłowego? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zaraz!

Nr ref.: 62/2/2024/PG/jobs.pl Gliwice (śląskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
 •  system trzyzmianowy (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
 •  wynagrodzenie zasadnicze 4850 zł brutto
 •  premię wydajnościową w wysokości do 10%
 •  premię frekwencyjną 200 zł brutto
 •  dofinansowanie do posiłków
 •  możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
 •  szybki proces rekrutacji
 •  wsparcie mentora

Zadania
 •  transport materiału wózkiem widłowym
 •  prace magazynowe

Oczekujemy
 •  przede wszystkim chęci do pracy i zaangażowania
 •  chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
 •  uprawnień UDT - warunek konieczny!
 •  dyspozycyjności w systemie trzech zmian

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia