Praktykant Randstad

Randstad Polska Sp. z o.o. | Starachowice | www.jobs.pl |
Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w międzynarodowej firmie w branży HR? lubisz kontakt z ludźmi, a na praktykach kawę chcesz parzyć jedynie dla siebie?
Super - dołącz do Starachowickiego zespołu Randstad na 3 miesięczne bezpłatne praktyki i poznaj procesy rekrutacji od A do Z!

Nr ref.: 504/4/2024/RB/jobs.pl Starachowice (świętokrzyskie)

Oferujemy
 •  elastyczny grafik od poniedziałku do piątku - praktyki to wymiar 20godz/tydzień, pomiędzy 8 a 16
 •  narzędzia potrzebne do pracy (laptop, telefon służbowy) przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu rekrutacji, prawa pracy, etykiety biznesowej
 •  podstawy obsługi programów SAP i ATS
 •  możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży HR
 •  współpracę z miłym i otwartym zespołem

Zadania
 •  kontakt z kandydatami i przedstawienie ofert pracy
 •  samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
 •  aktywny screening i search istniejącej bazy danych
 •  pozyskiwanie nowych kandydatów pod otwarte projekty
 •  podstawowa administracja kadrowa
 •  wsparcie w obsłudze pracy biura

Oczekujemy
 •  miłych, energicznych i otwartych osób
 •  chęci do nauki
 •  zaangażowania w wykonywane obowiązki, pilności i sumienności
 •  osób które czują sie dobrze w pracy zespołowej
 •  dyspozycyjności min 20h/tygodniowo

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia