Technik utrzymania ruchu

Orienta | Katowice | www.orientajob.pl |
Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

 •  Odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
 •  Usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
 •  Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
 •  Obsługa i programowanie elementów układów automatyki
 •  Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
 •  Ścisła współpraca z działem produkcji
 •  Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
 •  Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Wymagania:

 •  Wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik
 •  Uprawnienia SEP do 1kV
 •  Wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych
 •  Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki
 •  Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych i elektroenergetycznych
 •  Znajomość obowiązujących norm i przepisów prawa z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych i energetycznych
 •  Umiejętność pracy w zespole
 •  Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

 •  Wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
 •  Prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
 •  Kartę Multisport
 •  Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
 •  Ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Produkcja
Rodzaj zatrudnienia: Permanent job
Etap kariery zawodowej: Worker