Młodszy specjalista ds. eksportu

Randstad Polska Sp. z o.o. | Bydgoszcz | www.jobs.pl |
Jeśli poszukujesz ciekawego doświadczenia i rozwoju, a logistyka oraz organizacja transportu leżą w obszarze Twoich zainteresowań koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą! Nasz klient - firma zajmująca się realizacją projektów inżynierskich - poszukuje komunikatywnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds.
eksportu. Nie czekaj, aplikuj już dziś i rozpocznij swoją przygodę w świecie logistyki!

młodszy specjalista ds. eksportu

Nr ref.: 215/4/2024/AP/jobs.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę na czas określony (zatrudnienie do końca sierpnia) z możliwością przedłużenia współpracy)
 •  pracę stacjonarną w biurze Bydgoszczy w godzinach 8 - 16
 •  świetną atmosferę pracy
 •  możliwość rozwoju w obszarze eksportu
 •  kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
 •  ubezpieczenie na życie
 •  dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

Zadania
 •  nadawanie wysyłek przygotowywanych przez magazyn - kontakt z kurierami lub w firmami spedycyjnymi
 •  kontakt z przewoźnikami
 •  organizacja transportu
 •  kontakt z agencjami celnymi i przygotowywanie dokumentów od odpraw
 •  komunikacja mailowa z klientem
 •  przygotowywanie faktur

Oczekujemy
 •  możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
 •  dobrej znajomości j. angielskiego (min. B1)
 •  chęci i motywacji do rozwoju
 •  otwartości, komunikatywności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia