Magazynier z UDT/ Pracownik administracyjny

Randstad Polska Sp. z o.o. | Grodzisk Mazowiecki | www.jobs.pl |
Posiadasz uprawnienia UDT? Jesteś sumienny/a, spostrzegawczy/a oraz, dokładny/a? Masz już pierwsze doświadczenie zawodowe za sobą i chcesz coś zmienić ?? Aplikuj a porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Nr ref.: 250/1/2024/AF/jobs.pl Grodzisk mazowiecki (mazowieckie)

Oferujemy
 •  umowa o prace- zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę,
 •  atrakcyjne wynagrodzenie,
 •  praca w systemie zmianowym: 6-14; 14-22; 16-24; 8-16,
 •  deputat słodkich bułeczek.

Zadania
 •  obsługa wózka widłowego ,
 •  załadunek rozładunek samochodów ,
 •  rejestrowanie dostaw i wysyłek w programie magazynowym SAP ,
 •  raportowanie ( zestawienia w Excel),
 •  kontrola dokumentacji magazynowej ,
 •  obsługa magazynu odzieżowego ,
 •  wydawanie/przyjmowanie surowców, na produkcje/ z produkcji.

Oczekujemy
 •  wykształcenie: min. zawodowe,
 •  uprawnienia UDT,
 •  praktyczna znajomość: Word, Excel,
 •  znajomość środowiska SAP ( podstawy ),
 •  badania sanepidu.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia