Pracownik Magazynowy

DAMIAN CZUCHRYTA | Dolnośląskie | gratka.pl |
Opis ogłoszenia

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania :

 •  Pakowanie produktów z segmentu health&beauty
 •  Kompletacja zamówień
 •  Praca ze skanerem magazynowym

Wymagania :

 •  Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
 •  Oczekujemy motywacji i zaangażowania w powierzoną pracę

Oferta :

 •  Wynagrodzenie podstawowe - 4210 zł / brutto
 •  Miesięczna premia do 15%!
 •  Obiady jedynie w cenie 1zł!
 •  Zatrudnienie na postawie umowy o pracę na pełen etat!
 •  Opiekę konsultanta Manpower w trakcie całego procesu rekrutacji i zatrudnienia - mamy biuro na terenie Zakładu
 •  Pakiet Benefitów Manpower Premium (m.in. Karta Multisport , Prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie grupowe i szereg zniżek u naszych partnerów)
 •  Bezpłatny transport pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in. Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, i wiele innych)