Pracownik magazynu z uprawnieniami UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o. | Czeladź | www.jobs.pl |
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Czeladź (śląskie) | Numer ref. 530/jobs.pl
Zadania:

 •  Prace magazynowe
 •  Obsługa wózka widłowego
 •  Rozładunek i załadunek przesyłek
 •  Pakowanie

Wymagania:

 •  Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych i karta UDT
 •  Motywacja do pracy
 •  Chęć nawiązania długofalowej współpracy
 •  Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
 •  Podstawowe doświadczenie w pracy magazynowej

Oferta:

 •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 •  Realna możliwość podjęcia długofalowej współpracy bezpośrednio w strukturach firmy
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień
 •  Wdrożenie do pracy oraz nauka obsługi systemu do rejestrowania przesyłek
 •  Praca na dwie zmiany – brak pracy w porze nocnej!
 •  Bezpłatna kawa
 •  Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie procesu rekrutacji
 •  Wolne weekendy
 •  Przyjacielska atmosfera w pracy
 •  Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.