Doradca Klienta (umowa zlecenie)

Adreams M. Smerda Sp.k. | Katowice | www.jobs.pl |
Nowa Oferta Pracy

dla Doradcy Klienta

(umowa zlecenie)

Hej! Co będziesz robić

w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć

doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert

właśnie szukamy Doradcy Klienta,
Nie musisz mieć doświadczenia,
wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Miejsce pracy: Katowice (śląskie), Bielsko-Biała (śląskie), Myślenice (małopolskie), Oświęcim (małopolskie), Rybnik (śląskie), Nowy Targ (małopolskie), Jastrzębie Zdrój (śląskie), Tarnowskie Góry (śląskie), Sosnowiec (śląskie), Żywiec (śląskie), Żory (śląskie), Andrychów (małopolskie), Jaworzno (śląskie), Limanowa (małopolskie), Tychy (śląskie), Skawina (małopolskie), Mikołów (śląskie)

Numer referencyjny: DK (Umowa zlecenie)/jobs.pl

Zapewniamy Ci:

 •  umowę zlecenie
 •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 •  wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

 •  sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
 •  zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
 •  dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może spodoba Ci się ta praca

i zostaniesz z nami na dłużej?

SPRÓBUJ!